הסדנא

״וארד בית היוצר והנהו עשה מלאכה על האבנים״ (ירמיהו)

במרוצת השנים הרבות בהם ניהל הסטודיו מותג לבוש ואביזרים מצליח, המייסדת והמנהלת הקריאייטיבית שרון ברונשר החליטה להרחיב את מומחיותה לפרוייקטים חיצוניים. סדנת דברים הינה סטודיו לעיצוב המציע שירותי יעוץ רחבים, עיצוב גרפי וצילום. פילוסופיית העיצוב של הסדנא כפופה למותג האם sharon brunsher, החל מתשומת הלב הבלתי מעורערת לפרטים הקטנים וכלה בגישה המונעת על ידי הרגש. כתב היד והחותם האישי של שרון ניכרים בכל פרויקט ופרויקט.

למידע נוסף צרו קשר כאן

Product image

הפרויקטים

פאפייר | papier

פאפייר היא חנות קונספט לנייר, המוקדשת לעולם הכתיבה האומנות והאיור. החנות ממוקמת בתל אביב. הוקמה בשנת 2012 על ידי בעלי בי הדפוס kwik copy בשיתוף עם שרון ברונשר והמעצבת הגרפית שירן רוקוואי בחרי.
היקף הפרוייקט: בניית הקונספט ועיצוב הפנים, עיצוב ופיתוח המוצר.
הקונספט: יצירת דיאלוג בין חומר לרוח בשפת המינימליזם הקלאסית. החזון האמנותי הוא ליצור מקום לאוהבי הנייר, העיצוב ומה שביניהם.

נסט | nest

נסט הוא בוטיק לצמחים ודברים טבעיים הנמצא בכפר אזר אשר הוקם בשנת 2018 על ידי אמיר עבדת ושרון ברונשר. נסט הוא בית לרהיטים בעבודת יד, אביזרים לבית ופריטים מעוצבים בסגנון המקבל השראה מעולמות האמנות והטבע.
היקף הפרוייקט: מיתוג ועיצוב גרפי, אווירת חלל, עיצוב פנים ועיצוב מוצר.
הקונספט: עיצוב טבעי ואותנטי המבוצע בטכניקות אומנותיות היוצרות אווירה דמויית חלום בהרמוניה עם צמחים וטבע .

דווה קניה | deva kanya    

המפגש בין דווה קניה לשרון ברונשר ב 2019 הוביל לשיתוף פעולה פורה. שתי נשים ושתי ארצות שיצרו יחד קולקציית לבוש תנכית האוספת ומקרבת את הטבע לגוף. פריטי לבוש עם מרקמים, צבעים וקווי מתאר בהשראת אמא אדמה. הפריטים מעוצבים ומיוצרים בעבודת יד בישראל ובהודו ונושאים שמות של דמויות נשיות מקראיות הממחישות את רוח התקופה.
היקף הפרוייקט: עיצוב ופיתוח המוצר
הקונספט: חזרה למקורות, קולקציה הבוחנת פונקציה של נוחות, קיימות וחומר.